Volibear Rework Güncellemesi Karşınızda!

0
436
views

Volibear Rework Güncellemesi Karşınızda!

Volibear Rework 2020

Riot Games, Volibear Rework güncellemesinin bugün yeni League of Legends 2020 sezon teaser videosunda paylaşarak oyuncularına tanıttı ve bizce oldukça havalı görünüyor.

Riot, 30 saniyelik işaretin etrafında Video sırasında Volibear’ın görsel güncellemesini kısaca ekledi. Şampiyonun yeni yetenekleri veya oyun değişiklikleri hakkında bize tam olarak bir şey söylemiyor, ancak yeni Volibear Rework‘unda harika görünüyor.

İşte karşınızda Volibear Rework’unun gözüktüğü Teaser Videosu

Riot, yeni videosunda başka şampiyon hakkında fazla bir şey göstermedi ve henüz bir 3D modelimiz bile yok. Ancak bu teaser videosunu takip etmek için Riot’un önümüzdeki birkaç gün veya hafta içinde bireysel videolarda şampiyon üzerinde yeniden çalışmasını ve gerçek ayrıntılarını ortaya çıkarmasını bekliyoruz.

Volibear Rework 2020

İlk bakışta, yeni Volibear Rework görünümünde çok daha hayvani görünüyor, zırhı ve eski ayı benzeri yüzlerinden kurtuluyor ve daha kabile ve estetik açıdan hoş, saç örgüleri ve kıyafetleri bakımından da önceki halinden daha iyi bir görünüme sahip oluyor. Volibear Rework 2020 senesinde oyuncularla buluşacak.

Bununla birlikte, Volibear’ın yeni yeteneklerinin ne olduğu ya da eski yeteneklerinden herhangi birinin değişmeyeceği hakkında bir bilgi verilmedi. Ancak Volibear Rework yani güncelleme aldığında bize göre tüm yetenekleri değişecek ve karşımıza bambaşka bir Volibear çıkacak gibi. Riot’un işi belli olmaz ters köşede yapabilir.

Riot ayrıca, Fiddlesticks’in 2020’de Reworkunu tanıtacak ve gelecekte daha fazla şampiyon ve reworks sergilemeye söz verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here