League Of Legends Yeni Otomatik Doldur Parite Özelliği

0
119
views

League Of Legends Yeni Otomatik Doldur Parite Özelliği

Nihayet dünyanın dört bir yanındaki League of Legends oyuncuları için bekleme bitti. 2020 sıralama sezonu nihayet başladı. Oyuncular artık bekleme dönemini sona erdirip sıfırdan başlama dönemine girdi. Şimdi oyuncular yeni sezonda ne kadar iyi olduklarını görmek ve göstermek için kendi merdivenlerinin tepesine doğru tırmanışa başlayabilirler.


League Of Legends Yeni Otomatik Doldur Parite Özelliği 2020 Yılında Geliyor!

Bu yıl, Sihirdar Vadisi’nde birkaç büyük değişiklik oldu. Yeni ejderha sistemlerinden ve değişen temel ortamlardan üst ve alt şeritlerdeki yeni oyuklara kadar, bu sezon en heyecan verici olanlardan biri olmalı. Oyuncular, çeşitli yeni şampiyonların ileriye doğru metaları nasıl etkileyeceğini görmek için de heyecanlı olmalı. Aphelios ve Sett’ın yakında piyasaya sürülmesi, oyunların yakında nasıl oynanacağını ve hazırlanacağını etkilemelidir.

Buna ek olarak, Riot Games, 2020 için sıralanan Ranked sisteminde bazı büyük iyileştirmeler yapıyor. Geçen sezon oyuncuların en büyük sorunlarından biri, yıl boyunca verilen çarpıcı otomatik doldurmaydı.

Riot, otomatik doldurmayı oyundan kaldırmasa da, ekip, Otomatik Doldurma Paritesi adlı yeni bir sistemle her oyuncunun eşit ve dengeli bir oyun alanına sahip olduğundan emin olmaya çalışıyor. İnsanlar genellikle oynamadıkları rollere otomatik olarak doldurulursa, sistem her ekibin aynı miktarda otomatik doldurulmuş oyuncuya sahip olmasını sağlar. Bu şekilde, bazı maçlar eskisi kadar değişmez.

Hazır Sett demişken Sett Ct, Sett Counter konumuzu incelemenizi tavsiye ederim. İşinize yarayacaktır elbet.
Bu sistem hakkında daha fazla bilgi, daha sonra Riot tarafından önümüzdeki hafta sonu ve gelecek hafta açıklanacak. Oyuncular ayrıca League Universe, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics, yeni şampiyonlar ve yeni kostümler hakkında daha fazla haber ve duyuru beklemelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here