Kumların Muhafızı Kostümleri 10.2 Yamasında Vadide!

1
367
views

Kumların Muhafızı Kostümleri 10.2 Yamasında Vadide!

League of Legends hayranları, paralarınızı hazırlayın çünkü birbirinden güzel kostümler 10.2 Yamasında vadide olacak. Bu 10.2 Yamasında toplam altı yeni görünüm yayınlanacak.

Kumların Muhafızı kostümü gelmeyeli neredeyse beş yıl geçti. Yaklaşan 10.2 yamasında Rengar, Janna ve Ryze’nin hepsi yeni kumlu, çöl temalı görünümler alıyor. Şampiyonlar, zümrüt silahlarla yeşil ve beyaz kıyafetlerle kaplanmış. Rengar, Shuriman mezarının hazinelerinin peşinde olan hırsız bir çöl vaşak olarak yeniden tasarlanırken, Ryze ve Janna mezarın koruyucusu olarak yeniden tasarlandı.

Ejderha Avcısı kostümüne de yeni üç kostüm daha ekleniyor. Diana, Olaf ve Trundle, gelecek hafta yeni Ejderha dövüşü görünümleri almaya hazır. Diana ve Olaf’ın yeni görünümleri kostüm çizgisinin tipik ateşli kırmızı renk paletini takip ederken, Olaf geleneksel Ejderha Avcısı kostümüne bir ustalık katıyor.

Altı yeni görünümün her biri, ek satın alma için çeşitli renklerle birlikte geliyor. Ejderha Avcısı Diana’nın her biri altı renk paketi alırken, Ejderha Avcısı Trundle sadece beş alternatif renk varyasyonu ile gelecek. Ejderha Avcısı Olaf, sekiz renk paketiyle övünecek.

Ryze, Rengar ve Janna’nın Kumların Muhavızı kostümleri yarın markete gelirken, yeni Ejderha Avcısı üçlüsü 30 Ocak Çarşamba gününe kadar mevcut olmayacak.

Bir önceki yazımız : Kod Adı:Draven Yeni Kostüm Görünümü Karşınızda

Kumların Muhafızı Janna, Rengar, Ryze

Ejderha Avcısı Trundle

Ejderha Avcısı Diana ve Olaf

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here