Kod Adı:Draven Yeni Kostüm Görünümü Karşınızda

1
249
views

Kod Adı:Draven Yeni Kostüm Görünümü Karşınızda

Draven, hiçbir zaman yüksek ve gösterişli bir kostümden uzak duracak biri değildi, bu yüzden bu renkli kostüme aşık olabilirsiniz. Bu kostümle oynayacağınız oyunlarda %25’lik bir kazanma oranına sahip bile olabilirsiniz :). İşte karşınızda Kod Adı:Draven

Kostüm yapımcısı Albert Bednarski tarafından oluşturulan ve onun Düşmanlara atmak için iki neon temalı bıçakları sallanan Kod Adı kostümünün mekanik zırhını giymiş Şanlı cellat özellikleri oldu. İmza bıyığı ve neon maskesinin bir parçası olarak yeniden yaratıldı ve beyaz saçları örgülere bağlandı.İşte karşınızda Kod Adı:Draven

Neon rengi, Yasuo, Master Yi, Leona ve Lucian gibi kostüm çizgisindeki diğer şampiyonlara benziyor, ancak League of Legends topluluğundaki bazı insanlar açık mavi ile nasıl görüneceğini merak ediyordu.Lore’ye gelince, Draven muhtemelen Pyke ve dışlanmış müttefik grubuna katılacaktı, çünkü kişiliği Ashe ve G / NETIC direniş grubunun geri kalanıyla eşleşmeyecekti.

Muhemel olmasa da, Draven’ın Kod Adı kostüm çizgisine katılması imkansız değildir. Draven sadece Meka Krallıkları kostümü var olsa da, iki kozmetik temalar hala estetik ve Tasarım açısından birbirinden farklıdır. Buna ek olarak, Leona, 2015’te Kod Adı skin hattına katıldıktan sonra bir Meka Krallıkları skin daha aldı.

Hazır Draven demişken Draven Ct’leri, Draven Counterlarını paylaştığımız konumuza göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim.Sizce Kod Adı:Draven kostümü çıksa hangi renkte çıkmalı? Draven’a Chroma(Açık mavi) rengi nasıl olurdu? Görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here