İşte Karşınızda Patron Sett’in Hikayesi

0
292
views

İşte Karşınızda Patron Sett’in Hikayesi

Sett'in Hikayesi

Bugün League Of Legends’ın Web sitesinde yayınlanan yeni bir kısa hikaye Sett’in yönetim tarzını gösteriyor.

Sett fanları daha önce yaklaşan Juggernaut Sett’in” yarı canavar ” çukur savaşçısından şovu çalıştıran kişiye nasıl yol açtığına dair bir fikir edindiler. Ve şimdi, patrona meydan okuyan zavallı ruhlara ne olduğunu gördük. İşte Sett’in Hikayesi karşınızda.

Sett'in Hikayesi

Sett’in Hikayesi

Büyük Kafa, kötü haber“, çukurun görünüşte sıradan iç işleyişiyle başlar. Sett onun işçileri delege, kar koruyan yeterince büyük beden olduğundan emin, o kan için bir reçel dolusu kitleye hazırlanıyor. “Özlem İçin Hazırlanırken.”

Sett’in yıldız savaşçısı Prahn the Flayer, savaşçının rezil kırbaç kılıcı, eylemde görmek isteyen rekor kıran kana susamış seyircilerden oluşan bir kalabalık çekti. Flayer nasıl bir gösteri yapılacağını ve nasıl öldürüleceğini biliyor. Viper benzeri silah, worm’un Shuriman challenger etini hızlı bir şekilde yaptığı için havada sarar ve fırlar, adı Sett’in hatırlaması için yeterince önemli değildir.

Kalabalık, Shuriman kendi kan havuzunda yatarken patlar, Prahn’un kafası büyür ve büyür.

Seyirci eve döndükten ve Sett ile yüzleştikten sonra Flayer’ın Prahn’ı hareketin kesilmesini ister. Patron, yıldız savaşçının duygularını çok iyi anlıyor çünkü o da eylemin bir kısmını istiyordu ve fiziksel kahramanlığını çukurun kendisi olarak iddia etmek için kullandı.

“Ama sadece bir adamın ne istediğini anladığım için onu ona vermem gerektiği anlamına gelmez” diyor Sett kendi kendine.

Sizcede heyecanlı değil mi? Sett’in Hikayesini okumaya devam etmelisin.

“Hayır” ifadesini duyduktan sonra Flayer patlar ve Sett’in ona kimin Patron olduğunu ve çalışanın kim olduğunu hatırlatması daha olasıdır.

İkisi çukurda tepeden tırnağa gitmeye karar veriyor, ancak bir kalabalığın önünde – Sett en azından bu çabadan para kazanmalı. Flayer kazanırsa, çukuru ve “onunla birlikte gelen her şeyi alır. Öte yandan Sett, galip olduğunda hiçbir şey istemez. “Sanki istediğim bir şey varmış gibi.”

Çukurun içine girdikten sonra Sett’in “vasnayan nezaket duygusu” devreye girer ve Flayer’dan kalabalığın önünde alenen özür dilemesini ister. Ama yıldız savaşçının önceki başarıları kafasına geldi.

Kırbaç kılıcı hemen Sett’in yanağından bir parça alır ve Flayer patronu buckler ile devirir. Ama Sett’in kanı pompalandığında durdurulamaz.Sett, kırbaç kılıcını eliyle tutar, acıya karşı uyuşur ve Flayer’ı yumruğuna çeker. Yarı canavar, pirinç mafsallarını, yumuşayana kadar Flayer’ın yüzüne sokmaya devam ediyor. Flayer’ın son savunması, Sett’e en büyük çekilişini hatırlatmaktır. Ama şimdi “eski şampiyon” olarak, Prahn çukur için daha fazla kullanım sağlar ve hızlı bir şekilde toprağa bir chokeslam ile elimine edilir.

Hazır Sett demişken Sett Ct, Sett Counter konumuzu incelemenizi tavsiye ederim. İşinize yarayacaktır elbet.

Hikaye alçakgönüllülükle Sett ve annesi arasında sağlıklı bir anı ile sona erer. Juggernaut, annesi için bir çuval madeni para bırakır ve ona yetimhane inşa ederek elini incittiğini söyler.

Oğlunun “saygın bir yaşam sürdüğüne” gururla inanarak “İyiki böyle iyi bir çocuk yetiştirdim” diyor.

Sett’in Hikayesi sizce nasıldı? Yorumlarda görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Kaynak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here