League Of Legends 10.3 Yaması Akali, Yuumi ve Senna’daki Değişiklikler

1
338
views

League Of Legends 10.3 Yaması Akali, Yuumi ve Senna’daki Değişiklikler

Yama 10.3’te bir dizi büyük ayar geliyor ve muhtemelen League of Legends’ın en popüler şampiyonlarından birini sakatlayacaklar.

10.3 Yaması Akali, Yuumi ve Senna’daki DeğişikliklerMark “Riot Scruffy” Yetter , doğrudan Akali’yi hedefleyen bir tweet attı. Akali Q, Beş Nokta Saldırısı, seviye başına enerji maliyetini 100/95/90/85/90’dan 140/130/120/110/100’e önemli ölçüde artıracak. W, Alacakaranlık Örtüsü, artık gölgeler içinde gizlenirken kalıcı bir hareket hızı artışı sağlamayacak ve bunun yerine yetenek bir kez kullanıldıktan sonra iki saniye boyunca yüzde 30/35/40/45/50 azaltılmış hareket hızı güçlendirmesi sağlayacak. Son olarak, Akali’nin R, Mükemmel Yürütme, artık özgür hedefli yerine düşman şampiyonu hedefli bir yetenek haline gelecek.

Scruffy, Akali’yi yüksek lig maçlarında ve profesyonel oyunda hakim olan şampiyon nedeniyle ortaya çıktığını, ancak daha düşük elo oyunlarında acı çektiğini belirtti. Yaklaşan bu değişikliklerin onu dengeleyeceğini umuyor.

Scruffy, “Bu mekanik değişiklikler onu en üst düzey oyunlarda daha saygın bir şampiyon yaparsa, ona düzenli oyunda yaşayabilmesi için biraz daha geleneksel meraklıları verebiliriz” dedi.Akali’den başka bir diğer şampiyon düzenlemeside açıklandı.

Yuumi, League of Legends’in favori şampiyonu kedisini bir kez daha bot şeridinde uygun bir seçim haline getirmesine yardımcı olmak için Q’suna bir güçlendirme alacak .

Senna’nın yaklaşmakta olan değişimleri, yeterliliğinin nişancı olmak yerine destek rolüne daha fazla kaymasını sağlayacaktır. Scruffy, denge ekibinin bunu, Senna’nın minyon öldürme almasıyla şerit ortağı yaptığı zaman ruh damlalarını ayarlayarak başarmayı umduğunu belirtti. 10.3 Yamasından sonra Senna’yı Destek rolünde bolca görebiliriz.Scruffy, önümüzdeki hafta Yama 10.3’ün tamamen ortaya çıkmasıyla ilgili daha fazla şampiyon ayarlaması yapılacağını söyledi.

Bir önceki konumuzu okumadıysanız şiddetle okumanızı tavsiye ederim.

Birbirinden güzel 40+ Xayah – Rakan Wallpaper

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here