10.18 Yamasında Ignite Rework Alıyor

0
52
views

10.18 Yamasında Ignite Rework Alıyor

10.18 Yamasında Ignite Rework

10.18 Yamasında Ignite Rework alıyor. League of Legends’ın sihirdar büyüsünün zaman içindeki hasarı Ignite, 10.18 Yaması’nda çok ihtiyaç duyulan bir görsel efekt güncellemesini alıyor.

League VFX sanatçısı Sirhaian’a göre güncelleme, “[büyünün] görsel kalitesini iyileştirirken, ne kadar gürültülü olduğunu büyük ölçüde azaltacak, ancak önem seviyesini korumaya çalışacak.”

Yeni ve geliştirilmiş Ignite, canlı sunucu sürümünden çok daha canlı ve renklidir. Daha net ve görülmesi daha kolay ve solda, sağda ve merkezde patlayan büyüler ve görsel efektlerle dolu dağınık bir takım savaşında neredeyse kesinlikle öne çıkacak.

10.18 Yamasında Ignite Rework

Ayrıca, her saniye parlak turuncu ve sarı renkte titreşerek, zayıflatmanın tek tek işaretlerinin ne zaman oluştuğunu açıkça bildirir. Bu, oyunculara büyünün süresi hakkında iyi bir fikir vermeli ve uygun şekilde tepki vermelerine, Temizlemeyi kullanmalarına, iyileştirmelerine veya basitçe ayrılmalarına izin vermelidir.

League Of Legends VFX sanatçısı Oliver “Beardilocks” McDonald, 10.18 Yaması’na gelen tüm görsel güncellemelerin ana hatlarını verdi. Beardilocks bir Reddit gönderisinde , “Bu daha küçük kapsam güncellemelerinin amacı , VFX’in genel oyun netliğini iyileştirirken, aynı zamanda onları modern League of Legends standartlarına yükseltmektir” dedi .

Ignite’ın yanı sıra, LoL’ün en eski şampiyonlarından bazıları – Nocturne , Viktor ve Malazhar – 10.18 Yaması’nda görünümü değişecektir. Detayları 10.18 Yaması Nocturne, Viktor ve Malzahar Rework Alacak konumuzdan inceleyebilirsiniz.

Tüm bu değişiklikler önümüzdeki birkaç gün içinde PBE’de yayınlanacaktır.

Sett Ct, Sett Counter konumuzu incelemenizi tavsiye ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here